Marokko: zelfverbranding na familieruzie
Een man heeft zichzelf afgelopen zaterdag in Tamansourt, in de regio van Marrakech, in brand gestoken na een ruzie.
10 november 2018 - 16:40 - Marokko
Een 18-jarige vrouw die pas was getrouwd heeft dinsdag zelfmoord gepleegd in Chemaia, in de regio van Marrakech.
De dood van het jonge slachtoffer komt als een schok voor haar familie en vrienden. Volgens Al Massae pleegde ze zelfmoord in het huis van de ouders van haar man. Ze slikte een grote hoeveelheid pillen in.
Het blad bericht dat de jonge bruid al problemen had met haar kersverse echtgenoot en zijn familie, bij wie ze onmiddellijk na het trouwfeest was gaan wonen.
Niemand bevond zich in de woning toen ze de pillen innam. Ze werd bewusteloos teruggevonden en onmiddellijk naar het ziekenhuis gebracht waar ze overleed.
Lees meer
Een man heeft zichzelf afgelopen zaterdag in Tamansourt, in de regio van Marrakech, in brand gestoken na een ruzie.
Een meisje van 17 jaar heeft op zondag in de regio van Jerada zelfmoord gepleegd omdat haar familie haar wilde dwingen om met een man waarvan ze niet hield te trouwen.
Een 14-jarige jongen is donderdag dood aangetroffen in zijn huis in de wijk Al Falah in Casablanca.
Een jonge bruid, die volgens haar familie geen gezondheidsproblemen had, is op haar huwelijksnacht plotseling overleden.
Een jongen van slechts 10 jaar oud heeft begin deze week in het zuid-Marokkaanse Laayoune zelfmoord gepleegd.