Zoeken

Marokko: kind pleegt zelfmoord in Laayoune

- Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Een jongen van slechts 10 jaar oud heeft begin deze week in het zuid-Marokkaanse Laayoune zelfmoord gepleegd.

Volgens plaatselijke bronnen hing de jongen zichzelf op in het huis van zijn ouders in de wijk Saada.

Het jonge slachtoffer ging naar een privé school en zag er gelukkig uit. De politie onderzoekt of er sprake is van een moord en dat de dader(s) in een zelfmoord willen doen geloven.

Op het lichaam van het slachtoffer zal in het Moulay Hassan Ibn Mahdi ziekenhuis in Laayoune een onderzoek worden verricht. De politie doet onderzoek.

Lees meer

Gevangene pleegt zelfmoord in gevangenis Tetouan

In de lokale gevangenis van Tetouan heeft afgelopen donderdag een gevangene zelfmoord gepleegd.

Marokko: jonge militair pleegt zelfmoord in kazerne

Een jonge militair heeft afgelopen weekend zelfmoord gepleegd in de kazerne van Kenitra.

Jongen in Al Hoceima faalt op eindexamen en pleegt zelfmoord

Een jongeman heeft afgelopen maandag in Tamassint bij Al Hoceima zelfmoord gepleegd omdat hij zijn einddiploma niet had behaald.

Marokko: meisje pleegt zelfmoord door gedwongen huwelijk

Een meisje van 17 jaar heeft op zondag in de regio van Jerada zelfmoord gepleegd omdat haar familie haar wilde dwingen om met een man waarvan ze niet hield te trouwen.

Wereld-Marokkaan pleegt zelfmoord in Tetouan

Een in het buitenland wonende Marokkaan heeft in Tetouan zefmoord gepleegd. De man hing zichzelf op.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team