Zoeken

Vereniging in Marokko wil zedendelinquenten castreren

28 augustus 2019 - 20:10 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

In Ouazzane wordt steeds regelmatiger melding gedaan van verkrachtingen. De regionale tak van de Marokkaanse Liga van Mensenrechten (LMDH) stelt als gevolg een "chirurgische castratie" van zedendelinquenten voor.

Hespress bericht onder meer over een man uit douar Aghbalou, in de gemeente Teroual, die bij de vereniging melding heeft gedaan van de verkrachting van zijn dochtertje van 5 jaar door de man van zijn tante. De dader is 45 jaar en zelf vader van twee kinderen.

De misbruik vond volgens de LMDH op dinsdag 20 augustus plaats. Het slachtoffertje was samen met haar zusje bij haar grootvader in het dorpje Ain Harrach.

Bij haar terugkeer vertelde de moeder van het meisje wat er was gebeurd waarop de woedende vader eerst naar de gendarmerie en vervolgens naar de vereniging stapte om zijn verhaal te doen.

Het kind werd twee dagen na de misbruik in het regionaal ziekenhuis van Ouazzane onderzocht. Een arts bevestigde de misbruik. Toch werd de dader nog niet gearresteerd.

Lees meer

Marokko: familie cel in na valse melding ontvoering

De politie heeft in het Marokkaanse Bir Jdid twee vrouwen en een man gearresteerd voor hun vermeende betrokkenheid bij een ontvoeringszaak met chantage en valse melding van een...

Marokko: bejaarde man in Tetouan veroordeeld voor misbruik dochter (13)

Een zeventiger is afgelopen dinsdag door de rechtbank van Tetouan tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de seksuele misbruik van zijn 13-jarige dochter.

Tetouan opeschud door incestzaak

Tetouan wordt al dagen opgeschud door een incestzaak waarbij een vader zijn 9-jarige dochter herhaaldelijk zou hebben misbruikt.

In Sebta verdwenen meisje in Marokko teruggevonden

Houda Kattal werd sinds woensdag vermist in Sebta. De jonge Marokkaanse werd deze ochtend in Marokko teruggevonden.

Schandaal in Marokko: meisje bevalt van baby oom

Een meisje van 13 jaar is in het Marokkaanse Bouknadel van een baby bevallen na herhaaldelijk door haar oom te zijn misbruikt met het medeweten van haar moeder.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team