Marokko: meisje pleegt zelfmoord omdat moeder haar telefoon afneemt
Een tienermeisje heeft in de wijk Kilito in het Marokkaanse Larache op Nieuwjaar zelfmoord gepleegd door een giftig product te slikken.
- Marokko
Een 19-jarige tiener uit Oulad Frej in de regio van El Jadida is tot twee jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de verkrachting van een meisje uit zijn klas.
Assabah bericht dat de twee een koppel vormden en regelmatig kussend voor hun school waren gezien. De jongeman wilde echter meer. Hij bracht het slachtoffer, dat hem vertrouwde, naar een appartement in de wijk Sidi Massoud en misbruikte haar.
Het meisje vertelde aan de politie dat ze helemaal naakt was wakker geworden met de jongeman naast haar. Hij had bloed op zijn kleren. Toen ze hem verweet wat hij had gedaan beloofde hij met haar te trouwen en vertelde haar dat hij alles aan haar ouders zou vertellen als ze hem zijn gang niet liet gaan. Hij misbruikte haar daarop opnieuw.
De tiener dwong haar vervolgens om met hem naar Casablanca te vluchten. Haar vader vond haar echter terug en liet haar door een gynaecoloog onderzoeken die bevestigde dat ze geen maagd meer was.
Pas bij haar terugkeer in Oulad Frej vertelde het slachtoffer wat er was gebeurd en deed ze aangifte bij de koninklijke gendarmerie.
Lees meer
Een tienermeisje heeft in de wijk Kilito in het Marokkaanse Larache op Nieuwjaar zelfmoord gepleegd door een giftig product te slikken.
Een 17-jarig meisje heeft zondagochtend in de wijk Drissia in Tanger zelfmoord gepleegd. De omstandigheden waarin dat gebeurde zorgen voor veel vragen.
Een gezin in het Marokkaanse Larache heeft in een wraakactie een week lang een meisje gegijzeld gehouden en seksueel misbruikt.
Een docent wordt verdacht van de seksuele misbruik van één van zijn leerlingen in het Noord-Marokkaanse Tanger.
Een baby van enkele weken oud die twee weken geleden op het treinstation van Oulad Ziane in Casablanca was ontvoerd, is eerder deze week aan haar familie teruggeven.