Zoeken

Marokko: werkgeefster mishandelde Latifa in gevangenis

19 januari 2018 - 22:00 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

De werkgeefster van Latifa, een huismeid in Casablanca die bijna werd doodgemarteld, is door de politie gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen.

Volgens Omar Saadoun van de vereniging INSAF, werd de vrouw een week na de ziekenhuisopname van het 22-jarige slachtoffer gearresteerd.

Latifa, afkomstig uit Zagora, werkte sinds anderhalf jaar bij de verdachte die haar heel die tijd ernstig mishandelde. Ze werd in een kliniek opgenomen met derdegraads brandwonden, meerdere breuken, een trauma en blauwe plekken over heel het lichaam.

De vader van Latifa vertelde aan televisiezender 2M dat hij niets wist van de situatie van zijn dochter. Ze weigert met hem over de zaak te spreken. De werkgeefster stelt dat de verwondingen en littekens al aanwezig waren toen ze haar aanwierf, wat INSAF ontkent.

Latifa verkeert nog steeds in een kritieke toestand in het ziekenhuis. Ze zal in de komende weken meerdere ingrepen ondergaan.

Lees meer

Marokko: mishandelde meid Latifa mag ziekenhuis verlaten

Ruim een maand naar haar opname in het ziekenhuis is Latifa eindelijk terug thuis. De jonge vrouw uit Zagora was door haar werkgevers in Casablanca mishandeld en gefolterd.

Marokkaanse vrouwen slachtoffer moderne slavernij in Frankrijk

Een Marokkaans koppel is begin deze week in het Franse Anger tot een voorwaardelijke gevangenisstraf veroordeeld voor moderne slavernij.

Onderzoek toont aan dat huismeid in Casablanca niet werd mishandeld

Minister Mohamed Yatim van Werkgelegenheid heeft de resultaten van een onderzoek van het Regionaal directoraat van werkgelegenheid Casablanca-Settat op Facebook gepubliceerd....

Marokko: Amerikaanse dagenlang gegijzeld en mishandeld

De politie heeft maandagavond in het Marokkaanse Ouarzazate een verdachte gearresteerd voor gijzeling en geweld tegen een Amerikaanse vrouw.

Marokko: werknemers stelen 500.000 dirham van werkgever

Een vrouw en een man zijn afgelopen vrijdag gearresteerd voor de diefstal van ruim 500.000 dirham. Het geld werd in het huis van hun werkgeefster gestolen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team