16 januari 2018 - 15:15 - Marokko
Een vrouw is afgelopen weekend door de politie van Bir Jdid gearresteerd voor de moord op haar man.
De moord werd in de nacht van vrijdag met voorbedachte rade gepleegd. Het slachtoffer werd dood in zijn woning aangetroffen.
Onderzoek toonde aan dat de vrouw van het slachtoffer haar 33-jarige buurman had geholpen om haar man te vermoorden en zijn geld te stelen. De twee hadden een buitenechtelijke relatie.
Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de moord door de buurman gepleegd. Hij was reeds bekend bij de politie voor geweldsdelicten. De twee verdachten werden in voorlopige hechtenis genomen.
Lees meer
De rechtbank van El Jadida heeft een jonge vrouw en haar minnaar uit Bir Jdid tot levenslang veroordeeld voor de moord op haar echtgenoot.
Het hof van beroep in Marrakech heeft afgelopen dinsdag een jongeman tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een bejaarde vrouw.
Een vrouw heeft haar bejaarde man, imam van een moskee in Fez, vermoord omdat hij een tweede vrouw wilde nemen. Ze werd samen met haar dochter gearresteerd en aangeklaagd voor...
Twee verdachten, een vrouw en een man, werden vrijdag in Salé door de politie gearresteerd voor overspel en moord.
Drama in de regio van El Jadida. Een man heeft zijn eigen dochtertje van 4 jaar vermoord om zich van zijn vrouw te wreken.
Een vrouw heeft in het Marokkaanse Sidi Kacem haar man vermoord. Ze kreeg daarbij de hulp van haar minnaar.
De rechtbank van eerste aanleg in Rabat heeft een man tot de doodstraf veroordeeld voor de moord op een vrouw en het in stukken snijden van haar lichaam.
Een 85-jarige vrouw heeft vrijdagochtend in haar huis in het noord-Marokkaanse Tanger zelfmoord gepleegd.
De politie heeft donderdag in Tetouan een man gearresteerd voor de moord op vier leden van zijn familie in de wijk Boussafou.
De Italiaanse politie heeft de arrestatie aangekondigd van twee verdachten voor de moord op een Marokkaanse vrouw in Verona enkele dagen geleden.