27 januari 2018 - 13:20 - Marokko
Minister Mohamed Yatim van Werkgelegenheid heeft de resultaten van een onderzoek van het Regionaal directoraat van werkgelegenheid Casablanca-Settat op Facebook gepubliceerd. Daaruit blijkt dat Latifa nooit door haar werkgeefster werd mishandeld.
De resultaten van het onderzoek tonen aan de de vele littekens op het lichaam van Latifa het gevolg zijn van een ingreep door middel van cauterisatie die ze in Zagora onderging.
Volgens het rapport had de werkgeefster, die van mishandeling wordt verdacht, tevens aangifte gedaan tegen Latifa voor de diefstal van 8000 dirham.
Insaf, vereniging aan wie Latifa werd toevertrouwd, stelt de resultaten aan de kaak en beschuldigt de minister ervan "de vertrouwelijkheid van het onderzoek niet te hebben gerespecteerd". Volgens de organisatie had Mohamed Yatim het recht niet om "beschuldigingen van diefstal" openbaar te maken.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht