Marokko: corrupte agenten opgepakt dankzij video op Facebook
Het parket van Casablanca heeft een onderzoek geopend naar twee politieagenten voor hun vermeende deelname aan een corruptiezaak.
- Marokko
De politie in Casablanca heeft de opening van een onderzoek aangekondigd naar een filmpje van een vastgebonden man die onder het bloed zit.
In een verklaring stelt de nationale veiligheidsdienst DGSN dat de politie in Casablanca een onderzoek naar de video van 90 seconden heeft gestart om de daders en hun medeplichtigen te identificeren en verwarring te voorkomen.
Geen enkele klacht werd bij de politie ingediend. Het slachtoffer en de daders zijn reeds bekend. Het slachtoffer wordt momenteel vervolgd in een andere zaak. De daders worden gezocht.
De marteling van de man is waarschijnlijk een afrekening in het drugsmilieu, aldus de DGSN.
Lees meer
Het parket van Casablanca heeft een onderzoek geopend naar twee politieagenten voor hun vermeende deelname aan een corruptiezaak.
De Marokkaanse politie heeft de arrestatie aangekondigd van een verdachte na de dood van een jongeman bij de ontploffing van vuurwerk op woensdag in Casablanca.
De politie heeft het onderzoek naar de diefstal van ruim 1,34 miljoen dirham vorige maand in Fez afgerond.
De kleine Khadija is zaterdag aan haar moeder teruggegeven. Het meisje uit Casablanca was vijf dagen lang vermist.
Een nieuwe video van een poging tot seksuele misbruik in Casablanca zorgde in de afgelopen dagen voor veel geschokte reacties op social media in Marokko. De DGSN heeft een...