Zoeken

Dode bij ontploffing vuurwerk in Marokko, man aangehouden

22 september 2018 - 19:20 - Marokko

Geschreven door Said A.

De Marokkaanse politie heeft de arrestatie aangekondigd van een verdachte na de dood van een jongeman bij de ontploffing van vuurwerk op woensdag in Casablanca.

De politie heeft op instructie van het parket een onderzoek gestart naar het incident in de wijk Derb Ghallef. Dat bericht de DGSN in een verklaring.

Het 19-jarige slachtoffer werd dodelijk aan de nek geraakt door het ontploffend vuurwerk. De arrestant wordt ervan verdacht het vuurwerk naar het slachtoffer te hebben gegooid. Hij werd in bewaring gesteld. Op het lichaam van het slachtoffer zal een onderzoek worden verricht.

Donderdag waren meerdere video’s van het slachtoffer in een plas bloed op social media gedeeld. In Marokko is het gewoonlijk om tijdens Ashura vuurwerk af te schieten. De autoriteiten proberen al jaren de invoer en het gebruik van vuurwerk in het land te verbieden.

Lees meer

Marokko: schokkende beelden van misbruikpoging massaal verspreid

Een nieuwe video van een poging tot seksuele misbruik in Casablanca zorgde in de afgelopen dagen voor veel geschokte reacties op social media in Marokko. De DGSN heeft een...

Marokko: onderzoek naar video van gemartelde man

De politie in Casablanca heeft de opening van een onderzoek aangekondigd naar een filmpje van een vastgebonden man die onder het bloed zit.

Marokkaans koppel omgekomen bij ontploffing vuurwerkopslagplaats in Spanje

Een Marokkaans koppel is woensdag omgekomen bij de ontploffing van een illegale opslagplaats voor vuurwerk in het Spaanse Tui.

Ruim 6000 kg vuurwerk in beslag genomen in Casablanca

De douanediensten in de haven van Casablanca hebben een poging tot invoer verijdeld van 6200 kilo vuurwerk zonder vergunning.

Macabere ontdekking in Marrakech

De politie heeft dinsdagochtend in Marrakech een man gearresteerd voor de moord op zijn vrouw.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team