12 mei 2022 - 12:20 - Marokko
Om het leven van projectontwikkelaars te vergemakkelijken heeft Marokko de teksten over de conformiteit van bouwplannen in steden bijgewerkt.
Een document van het Nationaal Agentschap voor Landbescherming, Kadaster en Cartografie (ANCFCC), regelt de situatie van gebouwen die niet in overeenstemming zijn met de bouwplannen.
Lees ook: Marokkaanse vastgoedsector terug op gang
Als reden voor de herziening van de teksten werden de moeilijkheden aangevoerd die sommige eigenaars en projectontwikkelaars ondervonden bij het in overeenstemming brengen van de werkelijke situatie van het gebouw met de bouwplannen en van de ontwerpen van deze gebouwen aan het systeem van mede-eigendom, aldus het document.
Door middel van het ondertekende memorandum zullen passende oplossingen voor deze situatie worden gevonden, de bestaande procedures worden vereenvoudigd en de knelpunten worden opgelost om deze eigendommen in de economische kringloop te brengen, benadrukte de autoriteit.
Lees ook: Casablanca: stadseigendommen tegen dumpingprijzen
Bij de gedecentraliseerde diensten wordt een beroep gedaan op de naleving van de voorschriften van dit memorandum, terwijl zij tegelijkertijd werk maken van de coördinatie bij de verspreiding van de bovengenoemde toepassingsmogelijkheden.
Marokko stuurt 48.000 imams terug naar school
Mocro Maffia-acteur Marouane Meftah in de fout
Marokko helpt internationale alliantie bij vangst 3 ton cocaïne
Marokko stapt met Spanje en VK in project voor vliegende taxi’s
Megaschip Rotterdam Express botst tegen havendam in Marokko
Auto bekogeld om ex-vriendin te "redden" in Marokko (video)
Marokko stuurt 48.000 imams terug naar school
Marokko helpt internationale alliantie bij vangst 3 ton cocaïne
Marokko stapt met Spanje en VK in project voor vliegende taxi’s
Megaschip Rotterdam Express botst tegen havendam in Marokko
Auto bekogeld om ex-vriendin te "redden" in Marokko (video)
Hitte en droogte voeden vlammenzee in Noord-Marokko
Celstraf na aanrijding kleine Ghita op strand in Marokko
Slimme truc met notaris gebruikt om miljoenen aan belasting te ontduiken in Marokko