Zoeken

Marokko: autoriteiten ontkennen verdrinking 45 migranten op zee

- Marokko

Geschreven door Said A.

De berichten over de verdrinking van 45 migranten afkomstig uit sub-Sahara Afrika voor de kust van Larache op zondag, zijn vals volgens de wilaya van de regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima.

In een verklaring bevestigt de wilaya dat een vluchtelingenboot in de problemen was geraakt voor de kust van Larache maar dat alle inzittenden waren gered.

In totaal zaten 33 migranten in het bootje. Allen konden op tijd uit het water worden gehaald. Niemand kwam bij de schipbreuk om.

Acht migranten werden naar het ziekenhuis afgevoerd. Vijf van hen verlieten het ziekenhuis dezelfde dag. De drie anderen, waaronder een zwangere vrouw, werden voor observatie in het ziekenhuis gehouden maar verkeren niet in levensgevaar.

Lees meer

Marokkaanse marine helpt opnieuw tientallen migranten in nood

Nieuwe reddingsoperatie voor de Marokkaanse marine. Donderdag werden 54 migranten voor de kust van Saidia opgepikt.

Marokko: marine redt 289 migranten voor kust Nador

De Marokkaanse marine heeft afgelopen donderdag 289 migranten voor de kust van Nador gered.

Gewelddadige bestorming grens, 400 migranten komen Sebta binnen

Honderden migranten afkomstig uit landen van sub-Sahara Afrika zijn vroeg deze ochtend Sebta binnengekomen na een gewelddadige bestorming van de grenshekken.

Marokko: 143 migranten voor kust Tanger en Nador gered

De Marokkaanse marine heeft dinsdag voor de kusten van Nador en Tanger 143 migranten afkomstig uit sub-Sahara Afrika opgepikt.

Marokko: marine redt 47 Marokkanen voor kust Al Hoceima

De Marokkaanse marine heeft zondag in het noorden van Marokko 47 Marokkaanse migranten gered, waaronder vrouwen en kinderen die naar Spanje probeerden te emigreren.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team