Marokkaanse marine helpt opnieuw tientallen migranten in nood
Nieuwe reddingsoperatie voor de Marokkaanse marine. Donderdag werden 54 migranten voor de kust van Saidia opgepikt.
26 november 2018 - 18:40 - Marokko
De Marokkaanse marine heeft zondag in het noorden van Marokko 47 Marokkaanse migranten gered, waaronder vrouwen en kinderen die naar Spanje probeerden te emigreren.
Het groepje was in de problemen geraakt met een bootje voor de Marokkaanse kust tussen Nador en Al Hoceima.
Persagentschap MAP vernam van een militaire bron dat alle inzittenden van het bootje in goed gezondheid verkeren en naar de haven van Nador werden gebracht.
Op zaterdag had de Marokkaanse marine al een bootje met 53 migranten uit sub-Sahara Afrika geholpen. Vijftien migranten werden dood aangetroffen in het vaartuig.
Lees meer
Nieuwe reddingsoperatie voor de Marokkaanse marine. Donderdag werden 54 migranten voor de kust van Saidia opgepikt.
De Marokkaanse marine heeft afgelopen donderdag 289 migranten voor de kust van Nador gered.
De Marokkaanse marine heeft zaterdag vijftien lichamen ontdekt in een vluchtelingenbootje voor de kust van Nador.
Nieuwe reddingsoperatie voor de Marokkaanse marine, die in de nacht van 6 op 7 december 185 migranten, waaronder 23 vrouwen, uit zee heeft gered.
Dankzij de snelle interventie van de Marokkaanse koninklijke marine werden 19 migranten zaterdag net op tijd op volle zee gered. Allen hebben de Marokkaanse nationaliteit.