Zoeken

Marokko: 11 migranten verdronken voor kust Nador

3 oktober 2018 - 16:40 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

De lichamen van elf migranten werden uit zee gehaald voor de kust van Nador. De migranten verdronken nadat het bootje waarmee ze naar Spanje wilden gaan kapseisde.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werden 31 passagiers van de boot levend uit het water gehaald.

Alle inzittenden van de boot komen uit landen van sub-Sahara Afrika. Een verdachte, een 18-jarige man uit Mali, werd in bewaring gesteld. Hij wordt ervan verdacht de oversteek in ruil voor geld te hebben georganiseerd.

Lees meer

Marokko: marine redt 289 migranten voor kust Nador

De Marokkaanse marine heeft afgelopen donderdag 289 migranten voor de kust van Nador gered.

Zeven lichamen uit water gehaald voor kust Nador

De levenloze lichamen van zeven migranten afkomstig uit sub-Sahara Afrika zijn maandagochtend voor de kust van Nador door de Marokkaanse marine uit zee gehaald.

Vijftigtal migranten voor kust Nador gered, drie doden

Een vijftigtal migranten afkomstig uit landen van sub-Sahara Afrika zijn in de nacht van zondag op maandag voor de kust van Nador door een patrouilleboot van de Koninklijke...

Marokko: 143 migranten voor kust Tanger en Nador gered

De Marokkaanse marine heeft dinsdag voor de kusten van Nador en Tanger 143 migranten afkomstig uit sub-Sahara Afrika opgepikt.

Marokko: arrestatie Malinees voor dood 43 migranten

Een Malinese man is eind vorige week door de politie in Marokko gearresteerd voor het organiseren van oversteken voor illegale migranten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team