Zoeken

Marokko heeft tweede beste paspoort in de Maghreb

10 juli 2020 - 18:00 - Marokko

Geschreven door Said A.

Marokko heeft het 79e beste paspoort wereldwijd in 2020. Het koninkrijk is daarmee tweede in Noord-Afrika.

Volgens een nieuwe ranking van het Brits adviesbureau Henley & Partners kunnen Marokkanen naar 69 bestemmingen reizen zonder visum.

Het Marokkaans paspoort is beter dan het Algerijns paspoort (92e, 52 visumvrije bestemmingen) en Mauritanië (84e, 59 visumvrije bestemmingen). Tunesië is eerste in de Maghreb met de 74e plaats wereldwijd en 69 visumvrije bestemmingen.

Voor de ranking werd onderzoek gedaan naar de paspoorten van 109 landen. Het Japans paspoort voert de lijst aan. Japanners mogen 191 landen zonder visum bezoeken.

Lees meer

Nieuwe rangschikking Marokkaanse paspoort bekend

Het Marokkaanse paspoort heeft 3 punten gewonnen op de jaarlijkse ranglijst van de beste paspoorten ter wereld, waardoor het internationaal beter scoort.

Dit is de nieuwe ranking van het Marokkaans paspoort

Het Marokkaans paspoort heeft één punt gewonnen in de jaarlijkse ranking van beste paspoorten ter wereld, en blijft het tweede beste paspoort in de Maghreb.

Hoeveel landen kan men met een Marokkaans paspoort bezoeken?

Marokko heeft één van de zwakste paspoorten ter wereld. Dat blijkt uit de jaarlijkse ranking van het Britse adviesbureau Henley & Partners voor het jaar 2020.

Hoeveel is een Marokkaans paspoort waard?

Het Marokkaanse paspoort is in de jaarlijkse ranglijst van de sterkste paspoorten ter wereld naar de 79e plaats gestegen en behoudt zijn plaats als tweede sterkste paspoort in...

Marrakech beste bestemming in Noord-Afrika

De Royal Mansour in Marrakech is uitgeroepen tot "Beste hotel in Noord-Afrika" tijdens de World Best Awards van het tijdschrift Travel + Leisure.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team