16 december 2013 - 15:06 - Marokko
Een tsunami zou Marokko treffen op 26 december. Ook zou het land gedurende een tiental uren worden geteisterd door een gigantische en nog nooit geziene storm.
Dat schrijft een Egyptische website overgenomen door verschillende Marokkaanse media. De tsunami gaat minstens tien miljoen slachtoffers maken en bijna alle kuststeden van Marokko vernietigen.
De informatie werd op zondag gepubliceerd onder vermelding van de Egyptische meteorologische dienst. In het hele land worden eveneens stortregens verwacht.
Marokkaanse autoriteiten wordt aangeraden om onmiddellijk met de evacuatie van de bevolking van het noorden naar het zuiden van het land te beginnen. Ook gevangenen moeten worden vrijgelaten.
De door ons gecontacteerde Egyptische meteorologische dienst ontkende enige betrokkenheid met de informatie. Voor eind december verwacht de dienst helemaal geen noodweer in Marokko.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project