Zoeken

Marokko: prostitutie en losbandigheid tijdens noodtoestand

- Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Meerdere mensen zijn door de politie in Ain Leuh, in de provincie Ifrane, gearresteerd voor prostitutie en het schenden van de noodtoestand.

Een team van de Koninklijke gendarmerie organiseerde begin deze week een inval in een hotel in Ain Leuh waar een groep mannen en vrouwen aan een feestje deelnamen.

De gendarmerie was door een dorpeling gewaarschuwd. De man woont juist naast het hotel. Door het aanhoudend lawaai besloot hij de politie te bellen.

Een tiental mensen werden op heterdaad betrapt in het hotel. Ook de eigenaar was aanwezig en werd gearresteerd. Allen werden in voorlopige hechtenis genomen en aangeklaagd voor losbandigheid en het overtreden van de sanitaire noodtoestand.

Lees meer

Meerdere arrestaties voor prostitutie in Taroudant

Zes mensen zijn tijdens een seksfeestje door de politie in Taroudant gearresteerd. Allen worden beschuldigd van prostitutie en seksuele uitbuiting van minderjarigen.

Marokko: tiental vrouwen in hamam betrapt

Dertien vrouwen en hun kinderen zijn zondag door de politie gearresteerd in een hamam in de wijk Agdal in Oujda.

Marokko: al 5000 arrestaties voor schenden noodtoestand

In Marokko werden sinds de afkondiging van de sanitaire noodtoestand 5098 mensen gearresteerd en aangeklaagd voor het schenden van lockdown.

Marrakech: lockdown of niet, bunga bunga feestjes blijven doorgaan

Zes verdachten, waaronder twee vrouwen, zijn begin deze week op een boerderij nabij Marrakech gearresteerd voor het organiseren van seksfeestjes.

Marokko: 23.000 arrestaties voor schenden noodtoestand, details

In Marokko werden 22.542 mensen gearresteerd voor het schenden van de noodtoestand en de maatregelen die werden getroffen in de strijd tegen de coronavirus pandemie.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team