18 september 2020 - 12:20 - Marokko
Zes mensen zijn tijdens een seksfeestje door de politie in Taroudant gearresteerd. Allen worden beschuldigd van prostitutie en seksuele uitbuiting van minderjarigen.
Een buur melde bij de politie dat een groepje mensen een feestje hield in het appartement naast de zijne en klaagde over het lawaai.
Assabah bericht dat een patrouille ter plekke werd gestuurd. Bij aankomst ontdekten de agenten dat het om een feestje met prostituees ging en dat een minderjarig meisje was misbruikt.
Vier mannen en twee vrouwen werden gearresteerd, in bewaring gesteld en aangeklaagd voor groepsprostitutie, seksuele uitbuiting en schending van de noodtoestand.
Lees meer
Zeventien mensen, waaronder meerdere jonge vrouwen, werden zaterdagavond op heterdaad betrapt tijdens een seksfeestje met drugs in een huis in Taroudant.
Meerdere mensen zijn door de politie in Ain Leuh, in de provincie Ifrane, gearresteerd voor prostitutie en het schenden van de noodtoestand.
Ondanks de pandemie feesten sommige Marokkaanse burgers er toch op los. De politie in het plaatsje Youssoufia in de regio van Marrakech-Safi arresteerde maandag zes burgers voor...
In Marrakech zijn eerder deze week 20 mensen gearresteerd tijdens een inval in een villa waar een verjaardagsfeest werd gehouden. Vijf mensen werden in bewaring gesteld.
De politie heeft eind vorige week in Marrakech een inval gedaan in een appartement in de wijk Gueliz waar een seksfeestje werd gehouden.
De politie heeft zondag vijf verdachten, waaronder twee broers en twee jonge vrouwen, in Kenitra gearresteerd voor prostitutie.
Zes verdachten, waaronder twee vrouwen, zijn begin deze week op een boerderij nabij Marrakech gearresteerd voor het organiseren van seksfeestjes.
Vijf homoseksuele mannen die afgelopen zaterdag tijdens een seksfeestje in Tanger werden gearresteerd, riskeren tot drie jaar gevangenisstraf.
De politie van Casablanca heeft tientallen mensen gearresteerd, onder wie minderjarige meisjes, in een cabaret voor het overtreden van de noodtoestand op het gebied van gezondheid.
Een politieteam uit Ain Chock in Casablanca is erin geslaagd een criminele bende op te rollen. De bendeleden worden verdacht van meerdere diefstallen, wapenbezit en prostitutie.