Zoeken

Marokko: Filipijnse vrouwen openen bordeel tijdens noodtoestand

14 april 2020 - 18:20 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Vier Filipijnse vrouwen hebben van een appartement in de wijk Hay Hassani in Casablanca dat gebruikt werd als massagesalon, een bordeel gemaakt tijdens de noodtoestand.

De vier jonge vrouwen verblijven allemaal illegaal in Marokko. Doordat ze zonder inkomen kwamen te zitten na de afkondiging van de noodtoestand, besloten ze zich te prostitueren.

Om klanten aan te trekken boden de vier vrouwen hun diensten aan via dating websites en sociale media.

De politie kwam de vier vrouwen op het spoor en opende een onderzoek. Het appartement werd gelokaliseerd waarna afgelopen vrijdag een inval werd georganiseerd.

In het appartement vonden de agenten de vier vrouwen en een 34-jarige klant. De vrouwen werden zondag door de procureur generaal gehoord en in voorlopige hechtenis genomen.

Lees meer

Marokko: opnieuw overheidsagent met stenen bekogeld

Een kaïd die in zijn wijk patrouilleerde om de noodtoestand te doen naleven, werd eind vorige week door vier verdachten aangevallen en bekogeld.

Seksfeestjes in Marrakech ondanks lockdown en Ramadan

De politie heeft eind vorige week in Marrakech een inval gedaan in een appartement in de wijk Gueliz waar een seksfeestje werd gehouden.

Marokko: tiental vrouwen in hamam betrapt

Dertien vrouwen en hun kinderen zijn zondag door de politie gearresteerd in een hamam in de wijk Agdal in Oujda.

Marokko: vrouwen cel in na foute grap op Snapchat

Twee jonge vrouwen zijn afgelopen woensdag door de politie in Tetouan gearresteerd na video’s op snapchat te hebben gedeeld.

Marokko: hotelcomplex wordt bordeel in Sefrou

De eigenaar van een hotelcomplex in Sefrou stond eerder deze week terecht voor het aanzetten tot prostitutie. De man zou van zijn hotel een bordeel hebben gemaakt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team