16 juli 2019 , 10:00 - Nawel Serdouni - Sport
Bondscoach Hervé Renard heeft over de berichten over zijn ontslag die maandag door Marokkaanse media werden gepubliceerd, gereageerd.
De coach van de Atlas Leeuwen heeft de informatie formeel tegengesproken. Ook de Marokkaanse voetbalbond heeft in een verklaring een ontslag van de bondscoach ontkend.
Sportzender Arryadia berichtte maandagochtend als eerste dat Hervé Renard zijn ontslag had ingediend bij de Marokkaanse voetbalbond. De informatie werd onmiddellijk massaal overgenomen.
Hervé Renard reageerde in een kort bericht op zijn Instagram. Hij verklaarde de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, Fouzi Lekjaa, te hebben ontmoet. "We spraken over het kampioenschap dat zojuist voor ons is geëindigd. We hadden het ook over de toekomst. Ik heb hem mijn standpunt gegeven.", aldus Renard.
De coach van de Atlas Leeuwen oordeelt dat zijn vertrek een gemeenschappelijk besluit moet zijn en stelt dat er geen "publieke verklaring" over zal komen.
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht