Zoeken

Marokko: ontslag Hervé Renard over 15 dagen van kracht

25 juli 2019 - 16:30 - Sport

Geschreven door Laila A.

Na een meeting in Skhirat heeft Fouzi Lekjaa, voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, bevestigd dat Hervé Renard op zondag 21 juli zijn ontslag had ingediend als bondscoach.

Volgens Lekjaa nam de Fransman schriftelijk ontslag en zal deze over 15 dagen van kracht zijn. Dat bericht persagentschap MAP.

De voetbalbond is reeds op zoek naar een opvolger voor Renard. Vanaf volgende week zal een speciale commissie de dossiers van eventuele kandidaten bestuderen.

Hervé Renard was sinds 2016 bondscoach van Marokko. Hij was nog onder contract tot 2022 met de Marokkaanse voetbalbond. De vroege uitschakeling van Atlas Leeuwen in de 8e finale van de Afrika Cup 2019 leidde tot zijn vertrek.

Lees meer

Marokko denkt aan andere Fransman om Renard te vervangen

Marokko is op zoek naar een nieuwe bondscoach. Hervé Renard nam afgelopen weekend ontslag en moet dus zo snel mogelijk worden vervangen.

Hervé Renard rekent af met Mustapha Hadji

Fouzi Lekjaa, voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, heeft het ontslag van bondscoach Hervé Renard bevestigd. Het vertrek van de Fransman heeft enkele onthullingen en...

Marokko: datum vertrek Hervé Renard bekend

In Marokko zorgt het verwachte vertrek van bondscoach Hervé Renard voor veel speculatie in de media. Medi1 Tv meent zelfs de vertrekdatum van de Fransman te kennen.

Marokko: Hervé Renard gaat ontslag indienen

Bondscoach Hervé Renard zal in de komende uren zijn ontslag indienen. Dat is althans wat Arryadia bericht.

Hervé Renard tekent contract in Saoedi-Arabië

Hervé Renard, ex-bondscoach van Marokko sinds zondag, heeft een akkoord gevonden met de Saoedische voetbalbond.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team