28 oktober 2019 - 19:15 - Marokko
Drie Marokkanen stonden vorige week in Meknes terecht voor het oprichting van een criminele organisatie, fraude en oplichting via internet.
De drie zouden hun slachtoffers in de Verenigde Staten, Australië, Duitsland en Irak voor ruim 900.000 dirham hebben opgelicht.
Een Zweedse vrouw had aangifte gedaan tegen de bende aan wie ze 40.000 dirham had betaald voor hun hulp. De drie deden zich voor als bekende magiërs met bovennatuurlijke genezingskrachten.
Een huiszoeking bij de hoofdverdachte, reeds bekend voor oplichting, leidde tot de inbeslagname van een honderdtal bewijzen van geldoverdrachten uit het buitenland met een totale waarde van 900.000 dirham. Ook werden computers, amuletten en andere rituele spullen die de bende gebruikte om hun slachtoffers op te lichten gevonden.
De drie verdachten werden gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. De rechter zal in de komende weken uitspraak doen.
Marokko wil twintigtal installaties voor waterontzilting bouwen
Crisis Marokko-Algerije wordt alsmaar heviger
Ruim 4 miljoen Marokkanen leerden lezen in moskee
Nederland verzet zich tegen komst Marokkaanse arbeidsmigranten
Jonge Redouan met machete aangevallen op Antwerpse tram
Alstom Marokko bouwt groene sneltramlijn in Tel Aviv
Marokko wil twintigtal installaties voor waterontzilting bouwen
Ruim 4 miljoen Marokkanen leerden lezen in moskee
Marokkaanse politieagenten voorkomen in extremis zelfmoord
Nieuwe PCR-regels voor Marokko nader verklaard
Eid ul-Adha in Marokko: veebestand geïdentificeerd
Marokko schrapt PCR-test ook bij vertrek
Voorwaarden om grenzen van Marokko met Sebta en Melilla over te steken
Marokko organiseert ’Light Tour’ in Parijs, Londen en New York