23 augustus 2019 - 13:40 - Marokko
Het ministerie van industrie en de Marokkaanse douane gaan gezamenlijke controles uitvoeren op de invoer van goedkope telefoonopladers, voornamelijk uit China.
Assabah bericht dat een gemengde commissie reeds werd opgericht om onderzoek te doen naar alle vergunningen die werden toegekend voor de invoer van opladers in de afgelopen twee jaar.
De controles zijn bedoeld om de diensten en verantwoordelijken te identificeren die toestemming hebben gegeven voor de invoer van opladers van slechte kwaliteit.
Volgens de douanediensten werd het merendeel van de opladers uit China die in Marokko worden verkocht, op frauduleuze wijze het land binnengesmokkeld.
De douane geeft tevens aan dat er strengere controles zullen worden uitgevoerd op containers met producten uit China. Importeurs zullen ook een homologatiecertificaat moeten tonen, dat wordt toegekend door de afdeling Consumentenbescherming, Marktcontrole en Kwaliteit van het ministerie van Industrie.
Ruim 7 ton drugs onderschept voor kust Mehdia
Marokko bereidt heropening grens Sebta voor
Marokkaanse vermoordt echtgenoot om met minnaar te zijn
Marokko neemt deel aan toerismebeurs Tel-Aviv
Zus Dounia Batma komt op 13 maart vrij
Valse politieagenten opgepakt in Tetouan
Ruim 7 ton drugs onderschept voor kust Mehdia
Marokko bereidt heropening grens Sebta voor
Marokko neemt deel aan toerismebeurs Tel-Aviv
Toestel Royal Air Maroc naar China om vaccins op te halen
Marokkaanse vrouwen klagen staat aan bij de Verenigde Naties
Ramadan 2021: Marokko gaat Taraweeh gebeden toestaan
Marokko: portret Mohammed VI mag gebruikt worden tijdens verkiezingscampagnes
"Marokko al ruim vier eeuwen strategische partner van Nederland"