Marokko: inspecteur opgepakt voor verdachte dood vrouw
Een 32-jarige vrouw is overleden toen ze zich in het gezelschap bevond van een inspecteur van de politie in Taza.
11 juli 2020 - 13:30 - Marokko
Een vrouw is eerder deze week aan een voedselvergiftiging overleden na op een strand in Salé briwats te hebben gegeten.
Dertien andere mensen liepen eveneens een voedselvergiftiging op. Allen werden in het ziekenhuis verzorgd en zijn intussen terug thuis.
Volgens Assabah kregen de slachtoffers plots hoge koorts, diarree, braken en buikpijn. De overleden vrouw was in een kritieke toestand naar het provinciaal ziekenhuis van Salé vervoerd.
Onderzoek toonde aan dat alle slachtoffers briwats aan 1 dirham hadden gekocht bij straatverkopers. Allen werden door de politie geroepen voor verhoor. Een onderzoek is aan de gang.
Lees meer
Een 32-jarige vrouw is overleden toen ze zich in het gezelschap bevond van een inspecteur van de politie in Taza.
In het Mohammed V regionaal ziekenhuis in Tanger is begin deze week een nieuwe coronahaard ontdekt. Zestien leden van het personeel testten positief op het coronavirus.
Ruim twintig bewoners van Dakhla zijn afgelopen vrijdag met een voedselvergiftiging op de spoedafdeling van het ziekenhuis van Oued Eddahab opgenomen.
De reddingsdiensten hebben maandagnamiddag op het strand van Saidia het lichaam van een jongeman uit het water gehaald.
Een jonge vrouw van rond de twintig jaar is afgelopen zaterdag op een strand in de regio van Agadir verdronken.