Zoeken

Marokko: opgelet met wat je op het strand eet

- Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een vrouw is eerder deze week aan een voedselvergiftiging overleden na op een strand in Salé briwats te hebben gegeten.

Dertien andere mensen liepen eveneens een voedselvergiftiging op. Allen werden in het ziekenhuis verzorgd en zijn intussen terug thuis.

Volgens Assabah kregen de slachtoffers plots hoge koorts, diarree, braken en buikpijn. De overleden vrouw was in een kritieke toestand naar het provinciaal ziekenhuis van Salé vervoerd.

Onderzoek toonde aan dat alle slachtoffers briwats aan 1 dirham hadden gekocht bij straatverkopers. Allen werden door de politie geroepen voor verhoor. Een onderzoek is aan de gang.

Lees meer

Marokko: tientallen voedselvergiftigingen door saykouk in Tanger

In het noord-Marokkaanse Tanger hebben 26 arbeiders een voedselvergiftiging opgelopen na saykouk te hebben gegeten.

Marokko: 24 mensen naar het ziekenhuis met voedselvergiftiging

Ruim twintig bewoners van Dakhla zijn afgelopen vrijdag met een voedselvergiftiging op de spoedafdeling van het ziekenhuis van Oued Eddahab opgenomen.

Tientallen pas gerepatrieerde Marokkanen lopen voedselvergiftiging op

Na drie maanden in het buitenland vast te hebben gezeten is een groep van 51 Marokkanen het slachtoffer geworden van een voedselvergiftiging tijdens hun quarantaine.

Zwaar ongeval in Safi: 24 gewonden, zwangere vrouw overleden

Bij een zwaar ongeval in het noorden van Safi is afgelopen vrijdag een zwangere vrouw omgekomen. 28 mensen raakten gewond, waarvan één ernstig.

Marokko: inspecteur opgepakt voor verdachte dood vrouw

Een 32-jarige vrouw is overleden toen ze zich in het gezelschap bevond van een inspecteur van de politie in Taza.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team