12 april 2020 - 13:50 - Marokko
Marokko had op 20 maart dit jaar de noodtoestand afgekondigd. Deze loopt officieel tot 20 april, maar wordt waarschijnlijk verlengd.
De coronavirus epidemie blijft groeien in Marokko terwijl het einde van de lockdown over enkele dagen gepland staat. De autoriteiten overwegen een verlenging van de noodtoestand.
Volgens de meest recente gegevens van het ministerie van Gezondheid werden tot nu toe 1617 besmettingen met het coronavirus vastgesteld. 153 patiënten herstelden volledig terwijl 113 mensen aan de gevolgen van het virus overleden. Vooral Casablanca is hard getroffen met 458 coronapatiënten.
Marokko zal naar verwachting het voorbeeld van China opvolgen en de lockdown geleidelijk aan versoepelen. Wetenswaardig is dat Wuhan, epicentrum van de coronavirus epidemie, 76 dagen in lockdown is gebleven.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd