Zoeken

Marokko maakt nieuwe coronacijfers bekend

5 april 2020 - 12:40 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Het aantal mensen die besmet raken met het coronavirus blijft zonder verrassing stijgen in Marokko. Volgens de meest recente cijfers van het ministerie van Gezondheid, werden 116 nieuwe coronavirusgevallen geregistreerd.

Marokko telt met deze nieuwe gevallen 960 coronapatiënten, waarvan 66 aan de gevolgen van het virus overleden. Positiever is dat 69 volledig herstelden. Ook werden 3532 negatief getest op het covid-19 virus.

Casablanca-Settat blijft de lijst aanvoeren met 265 coronabesmettingen. Daarna volgen Rabat-Salé-Kenitra (176), Marrakech-Safi (168), Fez-Meknes (131), Tanger-Tetouan-Al Hoceima (75), Oriental (54), Draa-Tafilalet (41), Beni Mellal-Khenifra (26), Souss-Massa (19), Laayoune-Sakia El Hamra (4) en Guelmim-Oued Noun (1).

Enkel in de regio Dakhla-Oued Eddahab werd tot nu toe geen enkele coronabesmetting gemeld.

Lees meer

Dit zijn de coronacijfers van vandaag in Marokko

In Marokko werden van donderdag op vrijdag 28 nieuwe coronavirus besmettingen bevestigd volgens gegevens van het ministerie van Gezondheid.

Marokko: meest recente gegevens covid-19 epidemie

In de afgelopen 24 uur werden 101 nieuwe besmettingen met het coronavirus bevestigd in Marokko. Dat bericht het ministerie van Gezondheid deze ochtend.

Update Coronavirus Marokko: nieuwe besmettingen in vier regio’s

Het aantal bevestigde coronavirus besmettingen in Marokko bereikt dinsdagochtend 5053. In de afgelopen 24 uur werd het virus bij 324 mensen vastgesteld, waarvan 103 in de regio...

Coronavirus Marokko: meest recente cijfers

Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid bericht vandaag dat 153 nieuwe coronavirus besmettingen werden vastgesteld in het land.

Meer dan 1000 coronapatiënten in Marokko

Marokko heeft deze nacht de kaap van duizend coronavirus besmettingen overschreden. Zondag werden 153 nieuwe gevallen vastgesteld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team