6 juni 2019 - 17:40 - Marokko
Abdelouafi Laftit is terug aan het werk. De Marokkaanse minister van Binnenlandse zaken herstelde in de afgelopen weken van een hartoperatie.
De bewindsman was op dinsdag aanwezig op de regeringsraad die door Koning Mohammed VI werd voorgezeten. Hij zat naast Premier Saadeddine El Othmani en heeft sindsdien het werk hervat.
Laftit was medio-april in een ziekenhuis in Parijs opgenomen om aan het hart te worden geopereerd. Hij kreeg zes weken rust voorgeschreven.
Saadeddine El Othmani had de informatie 18 dagen na zijn operatie bevestigd tijdens een regeringsraad. Onderminister Noureddine Boutayeb van Buitenlandse zaken verving hem tijdelijk.
De terugkeer van Laftit maakt dus ook een einde aan de geruchten over zijn definitieve vervanging door Khalid Safir, Mohamed Mhidia of nog de wali van Rabat Mohamed Yaacoubi.
Taxi Marokko: toeristen betalen te veel, Marokkanen genegeerd
Influencer Fati Vázquez onthult relatie met Lamine Yamal
WK 2030 in Marokko met 64 teams?
Politici in Marrakech eisen gratis parkeren
Nieuwe trend in Spanje: Marokkaanse ouders laten kinderen achter
Marokko en Spanje onderhandelen over zeeroute Malaga-Tanger
Taxi Marokko: toeristen betalen te veel, Marokkanen genegeerd
Politici in Marrakech eisen gratis parkeren
Paspoortdrama verpest vakantie Rebecca in Marokko
Noodlanding vlucht Tunis-Casablanca door gewapende passagier
Koning Mohammed VI schiet verkrachte Marokkaanse in India te hulp
Bedelaars teisteren Marokkaanse snelwegen
Advocate daagt Tanger voor de rechter na hondenbeet
Marokko staat voor dilemma door overvloed olijfolie