Agadir: vrouw valt van 10e verdieping
De politie heeft dinsdag in Agadir een onderzoek gestart naar de val van een vrouw van de 10e verdieping van een gebouw in de wijk Hay Mohammadi.
24 juni 2019 - 14:40 - Marokko
Een Filipijnse vrouw heeft afgelopen weekend een dodelijk val gemaakt vanaf de derde verdieping van een gebouw in Casablanca.
Het slachtoffer werkte als meid voor een Marokkaans gezin. Ze viel uit het raam van het appartement van haar werkgevers in de wijk Bourgogne. Ze leefde nog bij aankomst van de hulpdiensten maar overleed op weg naar het ziekenhuis.
Het slachtoffer was 40 jaar en zou net voor haar val ruzie hebben gehad met haar werkgever. Ze zou hebben geprobeerd om uit het appartement te vluchten door via het raam naar beneden te klimmen.
De nationale veiligheidsdienst DGSN stelt dat een onderzoek aan de gang is en dat geen enkele scenario wordt uitgesloten. Op het lichaam van het slachtoffer zal een onderzoek worden verricht om meer duidelijkheid te geven over de doodsoorzaak.
Lees meer
De politie heeft dinsdag in Agadir een onderzoek gestart naar de val van een vrouw van de 10e verdieping van een gebouw in de wijk Hay Mohammadi.
Een 42-jarige vrouw heeft haar echtgenoot in het Marokkaanse Berrechid vanaf de tweede verdieping van hun huis geduwd.
Een man wordt in Casablanca vervolgd voor het bezetten van een appartement van een Marokkaanse vrouw die in het buitenland woont. Hij woonde er zelf jarenlang en verhuurde het...
In het Marokkaanse Fez is het lichaam van een man van 56 jaar ontdekt. Het lichaam was in verre staat van ontbinding.
Een man heeft in Casablanca zijn vrouw met 34 messteken omgebracht nadat ze had geweigerd om hem 2 dirham te geven voor een sigaret.