30 september 2020 - 12:20 - Marokko
Een medewerker van het Hassani ziekenhuis in Casablanca is maandag door de procureur des Konings bij de rechtbank van eerste aanleg gehoord voor zijn vermeende deelname aan een handel in valse medische certificaten.
Assabah bericht dat de verdachte vrijdag werd gearresteerd. De politie in Hay Hassani had een val opgezet om hem op heterdaad te kunnen betrappen.
Tijdens zijn arrestatie had de man, wiens rol in het ziekenhuis niet wordt vermeld, een groot aantal reeds ondertekende medische certificaten in zijn bezit.
De politie doet nog onderzoek naar de zaak en vermoedt dat meerdere artsen bij de handel betrokken zijn. Een onderzoek was ingesteld nadat meerdere verzekeringen en bedrijven aangifte hadden gedaan van de illegale handel.
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Chinees miljardenproject in Marokko: duizenden banen op komst
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko
Marokkanen eisen opheldering: miljarden verspild aan overheidsauto’s
Vlees in Marokko: "Prijzen zullen nooit meer dalen"
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar