18 mei 2022 - 09:40 - Marokko
Na de lancering van de internationale campagne "Land van Licht" in 19 landen, heeft het Marokkaans verkeersbureau (ONMT) besloten een "Light Tour" te organiseren in Parijs, Londen en New York.
De directeur-generaal van het ONMT, Adel El Fakir, de voorzitter van de Nationale toerismeraad, Hamid Bentahar, en verschillende voorzitters van verenigingen en regionale toerismeraden, zullen een delegatie van toeristische experts naar deze steden leiden om het Marokkaanse toerisme te promoten.
Lees ook: Toerisme: Marokko lanceert nieuwe campagne in 19 landen (video)
De delegatie zal ter plaatse reisorganisatoren, reisagenten, managers van luchtvaartmaatschappijen en opinieleiders ontmoeten om van gedachten te wisselen en te discussiëren, meldt het ONMT in een persbericht. "We zullen ons werk voortzetten om Marokko als bestemming te promoten en te marketen. Na de internationale campagne was het voor ons belangrijk de druk op de internationale opiniemakers zo hoog mogelijk te houden en Marokkaanse beroepsmensen volledig te betrekken bij deze actie om de bestemming te promoten," aldus de directeur van het ONMT.
Lees ook: Weinig boekingen voor zomerseizoen in Marokko
De "Light Tour" begint in Parijs op 17 mei en reist door naar Londen op 18 mei en New York op 19 mei. In drie marathondagen moet "de bestemming Marokko" weer tot leven komen na een twee jaar durende gezondheidscrisis.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project