Moeder en drie kinderen verdronken in rivier in Marokko
In Sidi El Hattab in de provincie Kelaat Sraghna zijn vier leden van eenzelfde familie in de Oum Errabia rivier verdronken.
16 april 2018 - 15:29 - Marokko
Na 35 jaar huwelijk heeft een man in de regio van Kenitra ontdekt dat zijn vrouw hem al die jaren had bedrogen en dat zijn negen kinderen van een andere man zijn.
De man, een docent, bezocht onlangs een dokter voor een simpele controle. Hij vernam er echter dat hij al heel lang ziek was en dat hij door de ziekte steriel was.
Volgens Al Massae heeft de man in al die jaren negen kinderen gehad met zijn vrouw met wie hij al 35 jaar getrouwd was...
De bedrogen echtgenoot afkomstig uit Sidi Slimane heeft via een advocaat aangifte gedaan tegen zijn vrouw voor overspel. Hij eist tevens dat al "zijn kinderen" uit zijn familieboekje worden verwijderd en wil alle banden met hen verbreken.
Lees meer
In Sidi El Hattab in de provincie Kelaat Sraghna zijn vier leden van eenzelfde familie in de Oum Errabia rivier verdronken.
In Casablanca werd door het parket een onderzoek ingesteld naar een vrouw die met twee mannen getrouwd is.
In het Marokkaanse Beni Mellal heeft een gezin met twee kinderen zichzelf te koop aangeboden om te protesteren tegen de autoriteiten.
Een man van rond de vijftig, vader van acht kinderen waarvan drie overleden zijn, heeft na 30 jaar huwelijk ontdekt dat hij steriel is en dus geen kinderen kan verwekken.
In de gemeente Ben Mansour in de regio van Kenitra is een jonge vrouw, na het vervalsen van officiële documenten, met twee mannen uit dezelfde wijk getrouwd.