Zoeken

Marokko: aangifte tegen Kamerlid die buitenechtelijk kind niet wil erkennen

22 juli 2018 - 13:40 - Marokko

Geschreven door Laila A.

In Marokko heeft een vrouw een jaar geleden aangifte gedaan tegen een Kamerlid van de Constitutionele Unie (UC) met wie ze een kind heeft gehad. De zaak raakt nu pas bekend.

Het kind is het gevolg van een traditioneel huwelijk. De twee trouwden op religieuze wijze in het bijzijn van meerdere getuigen. De vrouw kreeg van het lid een bruidsschat van 20.000 dirham en de belofte dat het huwelijk officieel zou worden gemaakt zodra hij toestemming zou krijgen van zijn eerste vrouw.

Volgens Assabah had de parlementariër een appartement in de wijk Agdal in Rabat gehuurd voor zijn tweede vrouw. Hij bezocht haar elke keer dat hij in de hoofdstad was. Uit hun relatie werd een baby geboren.

Het Kamerlid weigert het kind echter te erkennen en een vaderschapstest te ondergaan. Na negen zittingen zal de rechtbank in de komende dagen besluiten of het kind in het familieboekje van de volksvertegenwoordiger moet staan of niet.

Het blad meent te weten dat het lid, voormalige fractievoorzitter van de UC, in het verleden voor een verlenging van 5 jaar stemde voor de registratieperiode voor kinderen die buiten het huwelijk werden geboren.

Lees meer

Marokko: koppel koopt baby voor 750 dirham in Taroudant

In het Marokkaanse Taroudant heeft een koppel voor 750 dirham een pasgeboren baby gekocht. De zaak kwam aan het licht toen ze het kind bij de burgerlijke stand wilden inschrijven.

Marokko: man ontdekt na 35 jaar huwelijk dat zijn 9 kinderen van een ander zijn

Na 35 jaar huwelijk heeft een man in de regio van Kenitra ontdekt dat zijn vrouw hem al die jaren had bedrogen en dat zijn negen kinderen van een andere man zijn.

Prinses Lalla Meryem viert 56e verjaardag

Prinses Lalla Meryem heeft zondag haar verjaardag gevierd. Dat meldt persagentschap MAP onder vermelding van het Koningshuis.

Verstoten vrouw probeert ex-man in brand te steken in Marokko

Een vrouw die verstoten was door haar man in Casablanca heeft eerder deze week geprobeerd om hem in brand te steken. Daarna stak ze zichzelf in brand.

Marokko: vrouw gearresteerd na huwelijk met twee mannen

Een vrouw die een tweede huwelijk is aangegaan terwijl ze reeds getrouwd was, is afgelopen vrijdag door de politie in Meknes gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team