16 januari 2021 - 22:00 - Marokko
De rechtbank van eerste aanleg van Casablanca heeft Said Boukannouf en zijn handlangers veroordeeld voor de illegale handel in alcohol.
Op 12 januari werd Boukannouf veroordeeld tot een gevangenisstraf van 8 jaar met een boete van 40.000 dirham voor het verhandelen van alcoholische dranken en de verkoop van drank waarvan de houdbaarheidsdatum was verstreken.
Zijn handlangers, Ahmed Tedjani en Nawfal El Kasbi, zijn beiden veroordeeld tot zeven jaar gevangenisstraf. De andere twee beklaagden, Hicham Ben Hima en Rachid Ben Kalthoum, kregen elk vier jaar gevangenisstraf. Ook zijn er boetes opgelegd aan de handlangers van Boukannouf die variëren tussen 20.000 en 30.000 dirham.
De politie had Said Boukannouf al langer in het vizier. Hij is uiteindelijk gearresteerd in het kader van de politieoperatie "Bacchus". In de opslagruimte van Boukannouf is een grote hoeveelheid vervalste alcohol aangetroffen.
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie