14 november 2020 - 21:00 - Economie
Volgens website Mubawab zijn gemeubileerde huurwoningen momenteel erg populair in Marokko. De online marktplaats voor woningen doet deze bevindingen op hun website. Het gaat met name om gestoffeerde woningen die voor een lange tijd worden verhuurd. Er is een toename van 6 procent. Ook gemeubileerde villa’s zijn enorm in trek. De website constateert een stijging van 3 procent.
Het afgelopen kwartaal zijn er meer mensen gaan huren dan het jaar daarvoor. De website ziet een stijging van 2 procent. Over het hele jaar genomen is er wel een afname van mensen die een huis zijn gaan huren.
Ook meldt Mubawab waar het goedkoop huren is in Marokko. Dat zijn de steden Khouribga en toeristenplaats Chefchaouen. In de grote steden Casablanca en Rabat zijn de duurste huurwoningen te vinden. Mocht je een villa willen huren, dan ben je het goedkoopst uit in Taroudant, Meknes en Al Hoceima.
Volgens de website zijn mensen nu vooral op zoek naar ruime en luxewoningen. Zo zoeken mensen naar appartementen met een terras of villa’s met zwembaden. Marokko kende aan het begin van de pandemie een strenge lockdown waar burgers verplicht thuis moeten zitten. De vraag lijkt hierdoor te zijn veranderd.
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Oneerlijke Concurrentie? Europa klaagt over Marokkaanse avocado-import
Marokko pompt honderden miljarden in transformatie
Doorbraak in Marokkaans gasproject in Tendrara
Grote Zwitserse groep vestigt zich in Marokko
Marokko zoekt LNG-terminal voor Nador West Med
Export watermeloenen naar EU, Marokko verliest
Woede in Casablanca om peperdure waterrekening
Sluiting B.Laban-winkels in Egypte door schadelijke bacterie: volgt Marokko?