Marrakech: toeriste aan gezicht gewond tijdens overval
Een toeriste is afgelopen dinsdag door twee verdachten met een motorfiets aangevallen en beroofd in Marrakech.
- Marokko
Een Franse vrouw van rond de vijftig is ernstig gewond geraakt tijdens een uit de hand gelopen ruzie tussen een fruitsappenverkoper en migranten uit sub-Sahara Afrika in Marrakech.
Het slachtoffer wandelde op het Djemaa El Fna plein toen ze een glas tegen het hoofd kreeg. De vrouw stortte neer en bloedde hevig.
Getuigen grepen in, hielpen haar een waarschuwden de politie en de hulpdiensten. Ook vertelden ze wat er was gebeurd tussen de verkoper en de migranten.
De vrouw werd naar het Ibn Tofail ziekenhuis afgevoerd om te worden verzorgd. Over haar toestand is verder niets bekend.
De politie heeft een onderzoek gestart maar meldt niet of er arrestaties werden verricht.
Lees meer
Een toeriste is afgelopen dinsdag door twee verdachten met een motorfiets aangevallen en beroofd in Marrakech.
Een vrouw heeft in Tetouan haar man met heet water verbrand nadat hij haar had verteld dat hij met een tweede vrouw was getrouwd.
Een Israëlische toeriste is woensdag het slachtoffer geworden van dieven op de Semmarine markt in de oude medina van Marrakech.
Een Franse vrouw die al jaren in het Marokkaanse Essaouira woonde is dood aangetroffen in haar woning.
Een 42-jarige vrouw heeft haar echtgenoot in het Marokkaanse Berrechid vanaf de tweede verdieping van hun huis geduwd.