22 april 2019 - 19:40 - Marokko
Een kuisvrouw heeft afgelopen donderdag in het Marokkaanse Mirleft, in de regio van Sidi Ifni, het levenloos lichaam van haar Franse werkgeefster gevonden.
Volgens Le360 was de vrouw rond de vijftig en al lange tijd ziek. Ze kreeg dinsdag nog het bezoek van een vriendin uit het buitenland.
Ondanks haar gezondheidssituatie heeft de politie een onderzoek gestart. Forensische rechercheurs werden naar de woning van de vrouw gestuurd om naar sporen en bewijsmateriaal te zoeken.
Op het lichaam van de vrouw zal eveneens een onderzoek worden verricht om de doodsoorzaak te achterhalen. Dat gebeurt in het regionaal ziekenhuis van Agadir.
Lees meer
Een Franse vrouw die al jaren in het Marokkaanse Essaouira woonde is dood aangetroffen in haar woning.
Een Spaanse vrouw is woensdag dood aangetroffen in haar badkamer in het noord Marokkaanse Tanger. Ze bezweek vermoedelijk aan een hartaanval.
Het zuid-Marokkaanse Sidi Ifni is afgelopen vrijdag door een drama opgeschrikt. Een vrouw en haar baby raakten bedolven onder het puin na de instorting van een muur.
Een Franse vrouw is zondagavond bij een dramatisch verkeersongeval op de weg tussen Laayoune en Tarfaya om het leven gekomen.
Een bootje met een dertigtal Marokkaanse migranten aan boord is op weg naar de Canarische Eilanden gezonken.
Een Britse toeriste die op vakantie was in Marokko, is eind vorige week dood aangetroffen op het strand van Tiguert in de regio van Agadir.
Een Franse vrouw van rond de vijftig is ernstig gewond geraakt tijdens een uit de hand gelopen ruzie tussen een fruitsappenverkoper en migranten uit sub-Sahara Afrika in Marrakech.
Op het strand van Sidi Moussa in de gemeente Aglou, provincie Tiznit, is het levenloos lichaam van een migrant aangetroffen.
Een Amerikaanse vrouw die in de regio van Marrakech toeristische attracties bezocht, is op een nog onduidelijke wijze om het leven gekomen.
Een Franse vrouw die op vakantie was in Marokko, is afgelopen dinsdag bij een zwaar verkeersongeval betrokken geraakt in Agadir.