Zoeken

Marokko: ex-supercop laat weer van zich horen

11 december 2019 - 13:20 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

De voormalige Marokkaanse supercop Hicham Mallouli zorgt opnieuw voor ophef in het land met een nieuw filmpje op sociale media.

In de video klaagt de voormalige politieagent over het feit dat hij zijn salaris niet ontvangt. Hij eist van zijn hiërarchie dat zijn achterstallige salaris wordt betaald nu hij werd vrijgesproken door de justitie.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN wordt Mellouli echter nog steeds vervolgd en blijft als gevolg geschorst tot de uitspraak van het hof van beroep in Rabat.

De dienst herinnert er tevens aan dat Hicham Mallouli wordt verdacht van een ontvoering, poging tot verkrachting en mishandeling. Hij werd daarvoor in voorlopige hechtenis genomen in de gevangenis van Salé.

Pas op 8 januari 2020 zal het besluit van het hof van beroep bekend worden gemaakt. De ex-supercop blijft tot dan geschorst en kan dus geen salaris ontvangen volgens artikel 73 van het reglement van de openbare dienst. Na het vonnis zal Mallouli bovendien voor een tuchtcommissie verschijnen die over zijn toekomst bij de politie zal beslissen.

Lees meer

Supercop Hicham Mellouli verlaat gevangenis als held (video)

Hicham Mellouli werd eind vorige week vrijgesproken van seksuele misbruik. De Marokkaanse supercop bracht 7 maanden in de gevangenis door.

Marokko: 20 jaar cel voor moordpoging op politieagent

Het hof van beroep in El Jadida heeft een verdachte tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor een moordpoging op een politieagent.

Supercop Hicham Mallouli van verkrachting verdacht

Hicham Mallouli, bekend van zijn foto’s en video’s op sociale media, werd vorige week gearresteerd op verdenking van verkrachting. De Marokkaanse supercop is een grote fan van...

Marokkaanse supercop Hicham Mallouli geschorst

De DGSN heeft besloten om de bekende politieman Hicham Mellouli voor twee maanden te schorsen.

Marokkaanse supercop Hicham Mellouli na 7 maanden cel vrijgesproken

Hicham Mellouli is vrij. De Marokkaanse supercop bracht zeven maanden in de gevangenis door en werd eerder deze week onverwachts vrijgesproken.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team