Marokko : ex-supercop laat weer van zich horen
De voormalige Marokkaanse supercop Hicham Mallouli zorgt opnieuw voor ophef in het land met een nieuw filmpje op sociale media.
- Marokko
De rechtbank van eerste aanleg in Marrakech heeft donderdag de voormalige politieagent Hicham Mallouli tot vijf maanden voorwaardelijke gevangenisstraf en een boete van 1500 dirham veroordeeld.
Volgens een bron dicht bij het dossier werd Mallouli niet voor seksuele misbruik vervolgd zoals de media berichtte, maar voor "wederzijds geweld".
De Marokkaanse supercop kreeg dinsdag ruzie met een vrouw. Beiden werden gearresteerd en na verhoor opnieuw vrijgelaten. Alle twee trokken daarop hun klacht in.
In een live op Facebook bevestigde Hicham Mallouli dat hij niet voor seksuele misbruik was aangehouden en bedankte zijn fans voor hun steun. Hij stelde tevens dat hij "thuis was".
De agent was in januari dit jaar in Rabat tot twee jaar celstraf veroordeeld waarvan één voorwaardelijk, voor seksueel geweld en gijzeling. Hij werd zeven maanden later in beroep vrijgesproken.
Lees meer
De voormalige Marokkaanse supercop Hicham Mallouli zorgt opnieuw voor ophef in het land met een nieuw filmpje op sociale media.
Ex-politieagent Hicham Mellouli is door de autoriteiten van de stad Tanger gearresteerd wegens een flagrante overtreding van de coronamaatregelen. Hij was in het gezelschap van...
El Mortada Iamrachen blijft in de gevangenis. Het hof van beroep in Salé heeft de gevangenisstraf van 5 jaar die tegen hem in eerste aanleg was uitgesproken, bevestigd.
De rechtbank van eerste aanleg in Oujda heeft op donderdag twaalf activisten van de Hirak-beweging in Jerada tot gevangenisstraffen veroordeeld.
Hicham Mellouli is vrij. De Marokkaanse supercop bracht zeven maanden in de gevangenis door en werd eerder deze week onverwachts vrijgesproken.