Weg eist opnieuw levens in Ouarzazate
Bij een zwaar verkeersongeval op de weg tussen Skoura en Amassine in de regio van Ouarzazate zijn vrijdagavond twee doden en vier gewonden gevallen.
28 januari 2020 - 20:10 - Marokko
Een zwaar verkeersongeval vond afgelopen vrijdag plaats tussen een motorbakfiets en een minibusje op de weg tussen Sidi Kacem en Khenichet.
Twee mensen kwamen om het leven en 27 anderen raakten zwaargewond, nadat het minibusje op de weg kantelde en daarbij de auto van de vrouw van een gendarme verpletterde.
Volgens plaatselijke bronnen werden 25 gewonden naar het ziekenhuis van Sidi Kacem gebracht. Twee andere slachtoffers die in levensgevaar verkeren werden naar het academisch ziekenhuis Ibn Sina in Rabat afgevoerd.
De prefect van Sidi Kacem en meerdere verantwoordelijken van de nationale veiligheidsdienst DGSN en de Koninklijke gendarmerie bezochten de gewonden na het ongeval.
Lees meer
Bij een zwaar verkeersongeval op de weg tussen Skoura en Amassine in de regio van Ouarzazate zijn vrijdagavond twee doden en vier gewonden gevallen.
Bij een zwaar verkeersongeval op de weg van Tizi n’Tichka, ongetwijfeld de gevaarlijkste weg van Marokko, zijn eerder deze week meerdere doden en gewonden gevallen.
Bij een zwaar verkeersongeval in Bab Marzouka in de provincie Taza zijn zondagavond 8 doden en 42 gewonden gevallen.
Bij een ernstig verkeersongeval op de snelweg tussen Fez en Oujda ter hoogte van Tahla, in de regio van Taza, zijn zaterdagavond drie doden gevallen.
Bij een vreselijk ongeval tussen twee vrachtwagens in de buurt van Marrakech zijn afgelopen woensdag vier doden en twee gewonden gevallen.