Marokko: doden door gevaarlijk manoeuvre motorbakfiets (video)
Een zwaar verkeersongeval vond afgelopen vrijdag plaats tussen een motorbakfiets en een minibusje op de weg tussen Sidi Kacem en Khenichet.
- Marokko
Zeven mensen zijn woensdagochtend bij een zwaar verkeersongeval in de regio van Guelmim in het zuiden van Marokko om het leven gekomen.
Volgens de veiligheidsdiensten botste een bus met passagiers tussen Safi en Guelmim tegen een vrachtwagen ter hoogte van Labiar.
Het ongeval werd veroorzaakt door het gebrek aan waakzaamheid van beide bestuurders. Alle slachtoffers zijn passagiers van de bus. De gewonden werden naar het ziekenhuis van Guelmim gebracht.
Op maandag waren al twee vrouwen in dezelfde regio omgekomen nadat hun auto van de weg was geraakt door een klapband.
Lees meer
Een zwaar verkeersongeval vond afgelopen vrijdag plaats tussen een motorbakfiets en een minibusje op de weg tussen Sidi Kacem en Khenichet.
Bij een zwaar verkeersongeval bij de tolpoortjes van Sid Zouine op de snelweg tussen Agadir en Marrakech, zijn zondag vier doden en vijf gewonden gevallen.
Tien mensen, waaronder drie kinderen en een baby, zijn bij een zwaar verkeersongeval in het zuiden van Marokko omgekomen.
Een Marokkaans gezin uit Europa is zaterdagavond het slachtoffer geworden van een zwaar verkeersongeval op de weg van Tizi Nisli in de regio van Beni Mellal.
Bij een zwaar verkeersongeval op de weg tussen Skoura en Amassine in de regio van Ouarzazate zijn vrijdagavond twee doden en vier gewonden gevallen.