Zwaar busongeluk in Kenitra, meerdere doden en gewonden
Bij een zwaar verkeersongeval aan de ingang van Kenitra zijn op zaterdag twee doden en een dertigtal gewonden gevallen.
25 oktober 2019 - 19:20 - Marokko
Bij een zwaar verkeersongeval op de weg van Tizi n’Tichka, ongetwijfeld de gevaarlijkste weg van Marokko, zijn eerder deze week meerdere doden en gewonden gevallen.
H24 bericht dat drie mensen bij het ongeval in de regio van Marrakech omkwamen. Ook raakten acht mensen ernstig gewond.
De slachtoffers waren met een illegale taxi op weg naar een wekelijkse markt in de gemeente Zerkten, in de provincie Al Haouz. Alle slachtoffers zijn handelaars die op de markt werkten.
Na het ongeval werd de weg tijdelijk afgesloten door de koninklijke gendarmerie en werden de gewonden door de civiele bescherming opgevangen en naar het Mohammed VI academisch ziekenhuis in Marrakech gebracht.
Een onderzoek werd gestart. Bij een zwaar ongeval in 2012 waren op dezelfde weg 42 mensen omgekomen. De weg werd sindsdien uitgebreid en beter beveiligd, maar door de roekeloosheid van veel bestuurders en de niet naleving van de verkeersregels blijft deze extreem gevaarlijk.
Lees meer
Bij een zwaar verkeersongeval aan de ingang van Kenitra zijn op zaterdag twee doden en een dertigtal gewonden gevallen.
Zeven mensen zijn woensdagochtend bij een zwaar verkeersongeval in de regio van Guelmim in het zuiden van Marokko om het leven gekomen.
Bij een ernstig verkeersongeval op de snelweg tussen Fez en Oujda ter hoogte van Tahla, in de regio van Taza, zijn zaterdagavond drie doden gevallen.
Op de snelweg tussen Tanger en Rabat is dinsdagavond op een dertigtal kilometers van Kenitra, een zwaar ongeval gebeurd.
Bij een zwaar verkeersongeval in Bab Marzouka in de provincie Taza zijn zondagavond 8 doden en 42 gewonden gevallen.