Zoeken

Marokko: nieuwe collectieve hysteriecrisis in school

- Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Een middelbare school in het Marokkaanse Chtouka Ait Baha werd dinsdagochtend opgeschud door een collectieve hysteriecrisis. Een gelijkaardig incident werd medio februari in Casablanca gemeld.

Zes leerlingen begonnen voor een nog onbekende reden te roepen, te krijsen en te huilen. De directie belde de politie, de civiele bescherming en liet meerdere ambulances komen.

Volgens Alyaoum24 werden de zes meisjes naar het ziekenhuis gebracht om er te worden onderzocht. Wat tot de hysteriecrisis leidde is niet bekend.

In Casablanca werd in februari gedacht dat de meisjes drugs hadden genomen, maar analyses toonden aan dat dat niet het geval was. De leerlingen keerden dezelfde dag zelfs terug naar school.

Lees meer

Marokko: vrouw doneert 12 miljoen dirham voor bouw school (video)

Een Marokkaanse zakenvrouw heeft 12 miljoen dirham gedoneerd voor de bouw van een middelbare school in de landelijke gemeente Ouled Fares, in de regio van Settat.

Marokko: nieuw geval van H1N1 griep in kleuterschool

Een nieuw geval van Mexicaanse griep werd in een kleuterschool in Casablanca ontdekt. Eerder deze week overleed een vrouw in de Marokkaanse metropool aan de griep.

Marokko: docent ernstig mishandeld door leerling in Taroudant

Een leerling heeft afgelopen maandag een leerkracht in een school in de regio van Taroudant ernstig mishandeld omdat die hem had gevraagd om kalm te zijn.

Marokko: vrouw die 12 miljoen gaf voor school ontsnapt aan oplichters

Vorige maand kwam een Marokkaanse zakenvrouw in de media vanwege haar donatie van 12 miljoen dirham voor de bouw van een middelbare school. Dezelfde zakenvrouw was bijna het...

Marokko: lerares stuurt schoonmaakster om haar op school te vervangen

Een lerares uit Marrakech is in opspraak gekomen na haar eigen schoonmaakster naar school te hebben gestuurd om toezicht te houden op een examen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team