Zoeken

Seksschandaal in Franse school Marrakech

18 mei 2019 - 15:40 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

De directeur van het Franse Victor Hugo lyceum in Marrakech wordt van de seksuele misbruik van leerlingen en het personeel verdacht.

De verantwoordelijke ontkent de hele zaak maar werd uit voorzorg geschorst tot het einde van het onderzoek.

Een voormalige leerlinge van de school stuurde een bericht naar de ouders van leerlingen over de seksuele misbruiken die door de directeur zouden zijn gepleegd. De jonge vrouw vraagt dat de stilte wordt verbroken en dat de man wordt gestraft voor zijn misdaden.

De ambassade van Frankrijk heeft op vrijdag een meeting met de leerlingen van het lyceum, de vertegenwoordigers van de oudervereniging en het onderwijspersoneel georganiseerd om de situatie te bespreken.

Een nieuwe meeting zal in de komende dagen worden gehouden met de ouders, de leerlingen en het Agentschap voor Frans onderwijs in het buitenland AEFE. De leerlingen van het lyceum hebben twee dagen gestaakt om hun steun aan de slachtoffers te betuigen.

Lees meer

Al Hoceima: schooldirecteur en docenten voor de rechter door kwajongensstreken

Een schooldirecteur en twee docenten van een school in de regio van Al Hoceima zijn door de procureur des Konings gehoord vanwege kwajongensstreken van hun leerlingen.

Marokko: ministerie gaat leerlingen straffen die in klaslokalen filmen

Het Marokkaanse ministerie van Onderwijs heeft besloten om maatregelen te treffen tegen het groeiend aantal video’s die in klaslokalen worden opgenomen.

Marokko: valsspelers eindexamens voor de rechter

De Marokkaanse politie heeft een onderzoek gestart naar meerdere leerlingen die werden betrapt op fraude tijdens het baccalaureaat examen.

Prins Moulay Hassan legt eindexamen af in openbare school

Kroonprins Moulay Hassan zal naar verwachting het regionaal examen van het eerste jaar van het baccalaureaat in een openbare school in Rabat afleggen.

Marokko: ministerie van Onderwijs ontkent seksschandaal in school Kenitra

Het Marokkaanse ministerie van Onderwijs heeft de berichten over een seksschandaal in de middelbare school "La Marche Verte" in Kenitra ontkent.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team