Zoeken

Marokko: vrouw die 12 miljoen gaf voor school ontsnapt aan oplichters

8 maart 2019 - 17:50 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Vorige maand kwam een Marokkaanse zakenvrouw in de media vanwege haar donatie van 12 miljoen dirham voor de bouw van een middelbare school. Dezelfde zakenvrouw was bijna het slachtoffer van een oplichting.

Al Akhbar schrijft over de zaak. Een man zou bij de vrouw hebben aangeklopt en haar 30.000 dirham hebben gevraagd voor zijn ernstig zieke zoon.

Najia Nadhir heeft een groot har en gaf hem het bedrag om het kind te verzorgen. Maar de man klopte enkele dagen later opnieuw aan en vroeg ditmaal 660.000 dirham omdat zijn zoon in het buitenland moest worden verzorgd.

De zakenvrouw kreeg argwaan en waarschuwde de koninklijke gendarmerie. Het onderzoek toonde aan dat de man haar samen met twee medeplichtigen uit Rabat en Casablanca had opgelicht. Alle drie werden gearresteerd en moesten eind deze week voor de rechter verschijnen.

Najia Adhir doneerde vorige maand 12 miljoen dirham voor de bouw van een middelbare school in Ouled Fares, in de regio van Settat. Ze gaf ook nog één miljoen dirham voor de renovatie van een basisschool in de regio.

Lees meer

Marokko: zakenvrouw doet samen met echtgenoot aangifte van sextortion

Een zakenvrouw uit Temara heeft na maanden chantage en sextortion besloten om, samen met haar echtgenoot, aangifte te doen bij de politie.

Marokko: kinderen niet naar school door aanvallen Sahrawi-nomaden

In de regio van Tiznit zorgt een groepje Sahrawi nomaden al enkele weken voor onrust. De pro-Polisario nomaden worden van meerdere aanvallen verdacht.

Marokko: docent ernstig mishandeld door leerling in Taroudant

Een leerling heeft afgelopen maandag een leerkracht in een school in de regio van Taroudant ernstig mishandeld omdat die hem had gevraagd om kalm te zijn.

Marokko: vrouw geeft huis aan goed doel

Een vrouw heeft in het Marokkaanse Chefchaouen haar eigen huis voor het goed doel gedoneerd.

Marokko: vrouw doneert 12 miljoen dirham voor bouw school (video)

Een Marokkaanse zakenvrouw heeft 12 miljoen dirham gedoneerd voor de bouw van een middelbare school in de landelijke gemeente Ouled Fares, in de regio van Settat.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team