Marokko: camera’s en hekken op snelwegen om aanvallen te stoppen
In een poging om een einde te maken aan de aanvallen op Marokkaanse snelwegen heeft snelwegbeheerder ADM de installatie aangekondigd van bewakingscamera’s en hekken.
- Marokko
Snelwegbedrijf ADM heeft de installatie aangekondigd van 16 hulpposten van de civiele bescherming langs de snelwegen in Marokko.
Deze maatregel maakt deel uit van het programma "AGIR" tussen ADM en de civiele bescherming met als doel de komst van de hulpdiensten te versnellen om levens te redden.
De aanwezigheid van de civiele bescherming langs snelwegen zal het mogelijk maken om de soms moeilijke toegang tot de snelwegen en de files in grote steden te vermijden.
Alle hulpposten worden uitgerust met ambulances en medische apparatuur om eerste hulp te verlenen aan slachtoffers van verkeersongevallen.
Lees meer
In een poging om een einde te maken aan de aanvallen op Marokkaanse snelwegen heeft snelwegbeheerder ADM de installatie aangekondigd van bewakingscamera’s en hekken.
Vijf landbouwers werden eerder deze week in de regio van Taza door een reddingsteam uit een kolkende rivier gered.
Snelwegbedrijf ADM heeft besloten om langs Marokkaanse snelwegen laadpalen te installeren voor elektrische auto’s.
Anouar Benazzouz, CEO van snelwegbedrijf ADM, heeft eerder deze week in een interviw laten weten dat er werd gedacht aan een nieuwe snelweg tussen Nador en Guercif.
Goed nieuws voor de ruim 500 eigenaars van elektrische voertuigen in Marokko. Snelwegbedrijf ADM heeft de installatie van laadpalen langs Marokkaanse snelwegen aangekondigd.