12 januari 2018 - 15:30 - Marokko
Een twintigtal verdachten, waaronder meerdere politieagenten, stonden begin deze week voor het Hof van Beroep in Rabat terecht voor corruptie en drugshandel.
Volgens persagentschap MAP zijn de beklaagden voormalige veiligheidsverantwoordelijken, een politievrouw, een douanier, een ambtenaar en een sjeik. Allen worden vervolgd voor het "ontvangen van smeergeld, het helpen van een gezochte crimineel, samenwerking bij het vervoer en de export van drugs en schending van het professioneel geheim".
De 26 verdachten waren op 20 juli op bevel van de rechtbank gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen na te zijn ondervraagd over hun vermeende deelname aan de smokkel van grote hoeveelheden drugs.
De rechter heeft op vraag van de defensie de behandeling van de zaak uitgesteld. Er werd nog geen nieuwe datum besloten. De defensie wil kijken of er een verband is met een andere zaak waarbij 19 mensen betrokken zijn.
Spanje schenkt buggy’s en quads aan Marokko
Wedstrijduitslag: Marokko speelt gelijk tegen Peru
Koeweit ontslaat Marokkaanse leraren
American Airlines opent rechtstreekse route Philadelphia-Casablanca
Vlaams Parlement moet medewerkers aanstellen voor Sihame El Kaouakibi
Zorgen over gewichtsverlies Survivors 2023-kandidaat Ashraf Beno
David Govrin keert terug naar Israëlische verbindingsbureau in Rabat
Anekdotes over bezoek koningin Máxima aan Marokko
Marokkaanse Marine oefent op Spaanse patrouilleboot
Ramadan: organiseren van maaltijden om je voeding in evenwicht te houden
Marokko onderschept tientallen gestolen auto’s uit Canada
Marokko in top 5 van populaire bestemmingen bij Belgen
Britse toerist komt om bij hotelbrand in Marrakech
Marokko veroordeelt verbranding Koran in Kopenhagen