31 december 2019 - 20:40 - Marokko
Flower café, een café waar enkel vrouwen welkom zijn, heeft officieel zijn deuren geopend in het noord-Marokkaanse Tetouan.
In het café kunnen Marokkaanse vrouwen rustig iets gaan drinken zonder lastig te worden gevallen. Flower café biedt aan de bezoeksters ook maaltijden, een leeshoek met een bibliotheek, live muziek en een karaoke in het weekend.
"Het is een 100% vrouwelijke ruimte, zelfs het personeel dat in het café zal werken zal vrouwelijk zijn.", vertelde Oumaima Ahrif, verantwoordelijke van het café, enkele weken geleden aan Morocco World News. Ze stelde toen ook dat vrouwen die een hoofddoek dragen, deze mochten afdoen omdat ze niet door mannen gezien konden worden.
Flower café heeft al ruim 29.000 volgers op Instagram en enkele bekende Marokkaanse celebrities bezochten het café, waaronder het model en influencer Abir Berani.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt