Zoeken

Marokkanen met vuurwapen aangevallen na verkeersongeluk in Spanje

9 januari 2023 - 16:00 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Twee Marokkaanse mannen zijn na een ongeval bij een afrit van de AP7 tussen Alicante de Catral en Crevillent in Spanje, met een vuurwapen aangevallen.

Het ongeval vond afgelopen woensdag plaats bij een afrit van de AP7. Na de botsing vielen de inzittenden van één van de auto’s de inzittenden van het andere voertuig aan. Een van de slachtoffers werd met een vuurwapen in het been schoten. Het tweede slachtoffer werd met de kolf van het pistool geslagen, meldt 20Minutos.

Lees ook: Abdel (17) op straat gedood in Spanje

Beide slachtoffers werden overgebracht naar het ziekenhuis. De daders worden nog gezocht door de Guardia Civil, die een onderzoek heeft ingesteld om de oorzaken en omstandigheden van het ongeval vast te stellen.

Lees meer

Drugssmokkelaar verdwijnt na dodelijk ongeval in Berrechid

Een drugssmokkelaar die al meermaals op de nationale opsporingslijst was geplaatst, is gevlucht nadat hij in Berrechid een dodelijk ongeval had veroorzaakt.

Marokkaan komt om bij zwaar verkeersongeval in Spanje (video)

Een man van Marokkaanse afkomst uit het Spaanse El Ejido bij Almería, is afgelopen zondag bij een zwaar verkeersongeval omgekomen op de Èbre-snelweg (A-68).

Dodelijk verkeersongeluk nabij Al Hoceima

Nabij Al Hoceima heeft zich een tragisch verkeersongeluk voorgedaan waarbij een persoon om het leven is gekomen en een ander gewond raakte. Het ongeval vond plaats op de weg...

Tragisch ongeval in Agadir, Britse toeristen omgekomen

Een zwaar verkeersongeval in Agadir heeft zondag het leven gekost aan twee Britse toeristen. Drie andere personen, waaronder de chauffeur, raakten ernstig gewond.

Marokkaan komt om bij ernstig ongeval in Frankrijk

Een Marokkaanse man is overleden na een ernstig ongeval op de ringweg bij Bordeaux, in Frankrijk. Bij het ongeval raakten ook twee mensen gewond.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team