Marokkaan in Spanje overleden aan corona
Een Marokkaanse man die al een week in het ziekenhuis lag nadat bij hem het coronavirus was gevonden, is zaterdag overleden.
- Marokko
In slechts 48 uur tijd zijn twee in Spanje gevestigde Marokkanen afkomstig uit de Rif-regio overleden aan het coronavirus.
De leeftijd van de twee slachtoffers werd niet bekend gemaakt. Het eerste slachtoffer overleed zaterdag. De tweede patiënt, afkomstig uit Al Hoceima, overleed een dag later in een ziekenhuis in Madrid.
Dalil Rif bericht dat de families van de twee slachtoffers 24 uur hebben gekregen om de lichamen op te eisen en te begraven. Anders zou de begrafenis door de sanitaire autoriteiten worden verzorgd. Of de families zich op tijd hebben gemeld is niet duidelijk.
Spanje is het tweede meest getroffen land in Europa met 13.716 coronabesmettingen en ruim 600 doden.
Lees meer
Een Marokkaanse man die al een week in het ziekenhuis lag nadat bij hem het coronavirus was gevonden, is zaterdag overleden.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid heeft donderdagnamiddag de volledige genezing van een tweede coronapatiënt bekendgemaakt.
In Italië overlijden elke dag honderden mensen aan het coronavirus. Een Marokkaanse vrouw uit Urbino in de regio Marche, is één van de slachtoffers van de epidemie.
Issam Ait Aziz, jonge advocaat in Marrakech, is deze vrijdag overleden aan de gevolgen van het coronavirus.
In Spanje gevestigde Marokkanen die vanwege de sluiting van de grenzen en het luchtruim in Marokko vastzitten, hebben maandag buiten de consulaten van Spanje in meerdere steden...