21 maart 2020 - 21:00 - Marokko
In Italië overlijden elke dag honderden mensen aan het coronavirus. Een Marokkaanse vrouw uit Urbino in de regio Marche, is één van de slachtoffers van de epidemie.
Het slachtoffer was 62 jaar en afkomstig uit Oued Zem. Ze had kanker en was in quarantaine geplaatst na positief te zijn getest op het coronavirus.
Angelo Borelli, hoofd van het bureau voor civiele bescherming, heeft aan de media laten weten dat ruim 47.000 mensen in Italië besmet raakten met het virus en dat 4032 mensen aan de gevolgen daarvan overleden.
In Marokko werden tot nu toe 86 besmettingen en drie overlijdens bevestigd. Het land heeft de noodtoestand uitgeroepen. Sinds vrijdag 18 uur mag niemand nog zijn woning verlaten, behalve om te gaan werken, eten te kopen of naar de dokter te gaan.
Real Housewives-ster: "Opnames in Marokko maakten ons ziek"
Ruzie Youssef En-Nesyri en teamgenoot live (video)
Je woning in Marokko lenen? Dan moet je belasting betalen!
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Nokia bouwt Medusa-internetkabel tussen Marokko en Europa
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters