Google viert ook dit jaar onafhankelijkheid Marokko
Marokko viert jaarlijks op 18 november de Dag van de Onafhankelijkheid. Google zet voor de gelegenheid elk jaar een nieuwe Doodle online.
29 september 2021 - 16:30 - Marokko
Zoekmachine Google werd op 27 september 1998 gelanceerd en vierde begin deze week zijn 23e verjaardag. In de loop van 2020 gebruikten ruim 90% Marokkanen Google als standaard zoekmachine volgens een nieuw onderzoek.
Statistiekspecialist Statista deed onderzoek in verschillende landen naar het gebruik van Google als standaard zoekmachine in 2020. De resultaten van dit onderzoek tonen aan dat 90% van de internetgebruikers in onder meer Marokko, Australië, Spanje, Italië, Brazilië en Mexico voor Google kiezen als zoekmotor.
Lees ook: Google-topman selecteert Ibrahim Ouassari als changemaker
Cuba is met 96,94% het land waar het meest aantal internetgebruikers voor Google kiezen als standaard zoekmachine. Daarna volgen Venezuela (95,82%) en India (95,27%). In China wordt Google het minst gebruikt met slechts 6,83%.
De zoekmachine werd in 1997 door Larry Page en Sergey Brin ontwikkeld en in 1998 gelanceerd. Google LLC, eigenaar van de zoekmachine, telt 85.050 medewerkers en is gevestigd in Mountain View, Californië.
Lees meer
Marokko viert jaarlijks op 18 november de Dag van de Onafhankelijkheid. Google zet voor de gelegenheid elk jaar een nieuwe Doodle online.
Algerije heeft besloten om een militaire luchtmachtbasis nabij de grens met Marokko te bouwen. Het buurland wil met de basis de luchthaven van Tindouf ontwikkelen.
Net zoals in de afgelopen jaren viert zoekmachine Google het 63e Onafhankelijkheidsfeest van Marokko met een "Doodle".
Ter ere van de viering van de Marokkaanse Onafhankelijkheidsdag heeft Google in Marokko zijn startpagina veranderd. Op de pagina was de vlag van Marokko prominent te zien.
Google heeft enkele veranderingen ingevoerd die veel Marokkanen blij zullen maken. Gebruikers van Google Maps zullen naargelang het land waar ze zich bevinden, andere...